Консультація психолога
Фільтр
Фільтр
Задати питання психологу
Категоря:
Ми були разом три роки... Я закохалась. Сильно. Я розчинилась в ньому... Я жила від зустрічі до зустрічі, та від повідомлення до повідомлення. Мій настрій залежав від нього. Він поляк. Йому 47. Мені 32. Зараз... У нас і раніше були дні тиші, були якісь дивні ситуації, він в депресії був. Все пішло у нього наперекосяк, нічого не рухалось вперед. Я багато працювала, навчалась, курси польської, бухгалтерії. Я їздила в Жешув 3 рази на тиждень. Ми зустрічались тільки на вихідних. Але як я чекала на ті вихідні.. Готувала для нього.. Чекала його.. а він міг не приїхати, і тоді я впадала в депресію... У мене своїх двоє дітей. Влітку сестра привезла ще двоє своїх, і я стала опікуном тимчасовим для них. Тепер у мене 4. Далі лінійка подій. Приїхав мій колишній до дитини, він вже давно мені просто колишній, спав у сина в кімнаті з сином, ми навіть не бачились аж так, я постійно зранку до ночі на роботі. Робота +клієнтки з нігтями. Томек приревнував тоді.. Але якось пішли далі. Я давно хотіла змінити телефон, і збирала гроші, вибирала. Не знала що краще. Хотіла гугл піксель, але не вистачало грошей. І я купила айфон. А Томек вважає їх телефоном диявола, бо його колишня такий мала, і він вважає що це зруйнувало їх відносини... ніби це телефони де багато можна приховати. Він спочатку ніби більш-менш відреагував. Але потім.... Потім хтось підкинув йому фото зі сторінки ескорту, дівчини фігурою дуже схожою на мене.. І там одяг такий, ніби щоб татуювання приховати, як у мене на руках.. Але, хоч він і каже, що бачив такий одяг у мене, у мене такого не було.. він звинуватив мене у проституції... Було багато чого.. Він шукав у мене протизаплідні, крутив в голові і постійно піднімав цю тему, ніби чи точно я не займаюсь..Звідки в мене гроші на життя, видатків багато, як я даю рад з тим всім. Далі почались перевірки... Він перевіряв мій телефон. Він слідкував за мною через локалізацію і були сварки, чому вона не точна, чому не видно як ходжу по магазині, а вона прикладово показує з різницею в 100-500 метрів. Далі, що я дуже часто активна на вотсапп, чи навпаки активність зникає. Чи показує не одразу.. Ніби я переключаю аккаунти. Потім він помітив, що я і його кум з'являємось в один час на вотсап і зникаємо в один час. Зробив висновок, що ми спілкуємось і що я йому зраджую з його кумом. Там ще були ситуації, коли йому здалось що він чув голоси у мене вдома, і ніби хтось підходив до дверей, але побачили світло і ніби той кум втік через балкон. Що я спеціально зняла квартиру на першому поверсі, і вибрала кімнату з балконом. Це були пекельні дні зі сварками втрьох... Де він нас звинувачував... Я видалила всі вотсапи. Залишила тільки свій один телефон (мала два і два номери, другий номер теж викинули). Він казав що дуже підозріло для чого мені два телефони +ще робочий мала. Але я ніколи не зраджувала йому.. Далі були ще дивніші ситуації: коли він зателефонував йому здалося що я дихаю якось з задихою, як після сексу, сказав що приїде і одразу до нього зателефонував кум і дуже наполягав приїхати до нього... Він знову це поєднав.. А потім ще ситуація: він довго шукав з ким спілкуюсь за спиною. В один день він телефонує до мене, до друга, вимагає відкрити двері в квартирі, яку я вже на той момент не здавала (я там працювала на нігтях, але він вважає що я там таємно зустрічалась)... Телефонує з телефону брата, і якось одразу після до мене дзвонить номер який теж записаний у мене як Томек, тільки мій Томек був записаний по-польски, а той українською, ми колись давно працювали разом і номер залишився, і питає незнайомий голос мене про оголошення на ескорті...А я то думала, що телефонує мій Томек...Це стало ще однією причиною для підозри, що я тим займаюсь... Далі були проблеми з активністю на месенджері, то я була активна, коли не була, або не була, коли заходила, то час неправильно показував. Кум якісь дивні речі цому казав, що йому здавалось, що ми з тим кумом спілкуємось, бо звідки він міг знати.. ще там був момент, коли він звіряв наші з кумом години активности на вотсап, то в якийсь момент запитав мене, чи ми спілкуємось і кум якось майже одразу відключив свою активність.... І це стало для ньго черговим підтвердження, що він правий.. Далі у нього залишились мої телефони, він намагався зайти на вотсап, а той вилогувався сам..два рази.. ще одна підозра і одне підтвердження... Тепер він дав ультиматум... Або я признаюсь в зраді, або далі ми не можемо рухатись... а я не маю до чого признаватись, зради не було.. Тим паче, друг жонатий, я була в них вдома, гралась з їх дітьми... як???? ніяк би не могла...але він навіть перевіряв, чи були привіди для сварок, що ми з кумом в одних місцях...йому снились сни, де і як я зраджую..каже не просто так. і тато його снився покійний, який йому казав не вірити.... Я описала можливо не все..але багато.. Він каже, що не може жити з думкою, що немає логічного пояснення всім тим дивним ситуаціям і 100% я щось приховувала, якщо таке щось відбувалось.. А я не приховувала... Тобто я залишилась зрадницею, ескортницею..і мені боляче, що мене так очернили... Що ніби в сексі я дуже відкрита, як проститутки...і тд...він навіть перевіряв мені годинник, скільки спала, серцебиття tętno, що вночі часто скакало мені... Він вимагав логічного пояснення цього всього..а я не мала... Він вимагав признання, а я не мала до чого... І сьогодні він написав, що відпустив, бо жити з такою думкою він не буде... З кумом більше не спілкується....
Відповіді
Вітаю!
Що Ви хочете отримати від спеціалістів? Мета Вашого звернення? Вам потрібна порада, підтримка чи, просто, поділитись переживаннями?
По Вашому описі відчувається, що Томека, дійсно, багато у Вашому житті. Але ж кохання це не про розчинення в комусь.
Що для Вас означає слово "кохання"? Як би Ви описали його?
В цих стосунках воно є? Як Вам в цих стосунках? Ви б хотіли так прожити решту свого життя?
В мене ще є багато питань які б я Вам задала, але в цих стосунках все, що б Ви не зробили, Ви будете винні, все буде, всерівно, не так і підтвердження цьому: "... що я дуже часто активна на вотсапп, чи навпаки активність зникає."
Приходіть на консультацію до мене. Ми можемо разом пошукати відповіді на Ваші питання.
2026-06-12 14:23
Зарицька Інна Олегівна